www.ujszeged.hu
2026. Nap hava (Június) 15.-e - Jolán, Vid, Viola neve napja.      Nevenapra / Születésnapra magyar köszöntés


Mátyás Szabolcs - Illik tudnom, mert magyar vagyok (PFD - 1.2 MB)

Hírlevél

e-mailcím:


Hírlevéltár
(korábbi hírlevelek)


A Magyar Királyság domborzati terképe
(A terkép rákattintva nagyítható)

Akiben csordogál egy csöppnyi magyar vér, illő, hogy megismerje Thuróczy János: A Magyarok Krónikája művét.
A képre kattintva meghallgathatja.
Hallgassa hát mindenki saját értelme, hite és azonosságtudata szerint!

Újszeged logo

Hírlevéltár

2024-05-19 - A SZEGEDI NAGYÁLLOMÁS KÖRNYÉKE MIELŐBB RENDEZENDŐ !

A SZEGEDI NAGYÁLLOMÁS KÖRNYÉKE MIELŐBB RENDEZENDŐ !

1851-ben született Pfaff Ferenc, a legendás hírű magyar műépítész, a Magyar Vasutak arculati megálmodója és pompás állomásépületeink tervezője († 1913). A Szegedi Nagyállomást is Ő tervezte.

Hasonló állomások sora hirdette, hogy e vasút és az állomásai Egyazon Országhoz tartoznak…
Magyarországon végigvonatozva az állomások is hirdették mind az együvé tartozást !
Ezért is oly hasonlatos például a Ceglédi, a Szegedi és az (azóta oláh megszállás alatt álló, de) még álló Aradi Pályaudvar is…

Ezek az állomások nem csak pompás épületek lettek, de hatalmas előterekkel is rendelkeztek.
Néhány évtizede még kiváló alkalom lett volna e terek rendezésére. Szegeden különösen, ahol körös körbe csak apró eggy-két szintes épületek álltak… Kiváló kiszolgálóterek, mint pl. kávézók, pékségek, süteményezők lehettek volna, akár a Város kezelésében…

Szeged Nagyállomás

Mint jól látható, a villamos már 100, sőt még annál több éve is arra járt. Akkoriban azonban még többnyire csak gyalogosok, vagy lovaskocsin érkező urak és hölgyek jártak arra. Ma a korszellemnek megfelelően sokan gépjárművel érkeznek, hogy vonatra váltsanak…

Ehhez kelett volna igazítani az állomás fölújításakor a parkolási és átszállási (P+R) lehetőségeket is ! E fejlesztési lehetőségnek azonban keresztbe tett a helyi balvezetés tervtelensége. No meg a biztosan nyomuló ingatlan-maffia !

A kis házak helyett terpeszkedő ronda nagy társasházak nőttek, amelyek a környék forgalmát fölöslegesen növelték és a parkolási lehetőségeket is tovább szűkítették. A Város tervtelen balvezetése tehát az állomás környékének parkolási gondjait is tovább súlyosbította ! A felelősök ma is pozícióikban pöffeszkednek !
Az elszámoltatásuk még várat magára…

Szöged többet érdemöl !

A SZÖGEDI NAGYÁLLOMÁS KÖRNYÉKE MIELŐBB RÖNDÖZENDŐ ! < Nyisson ide !





Csonkországunkban a "szabad"-nak gúnyolt sajtót a pártsajtótermékek uralják, melyek a Haza becsülete elé kiszolgált, vagy megbízó pártjaik érdekeit helyezik. E fősodratú sajtó persze pártérdeke(k) szerint szól, vagy hallgat. Amennyiben Ön ezeket részesíti előnyben, úgy örömmel vesszük leiratkozását a hírleveleinkről. LEIRATKOZÁS ITT!

 

Péter László: Csongrád megye irodalmi öröksége

Juhász Gyula: Ébredj, magyar!

Csapody Miklós: „Nehéz útra keltem”...

Dr. Lázár György: Visszaemlékezés a nagy árvíz napjaira

Pálfi Sándor - Tóth Béla: Szegedi hajók a Tiszán, Dunán, Dráván, Száván

Mé piros a gólya csőre?

Péter László: Árvízi emlékek Szegeden

Péter László: A város cselédje

Juhász Antal: Parasztok, pásztorok, kézművesek

Tóth Béla

Péter László: Szegedi seregszámla

Gyilkos vagy humánus gazdaság

Tóth Béla: Teremtő Joó Istvánék emlékező könyve

Gabonakonyha

Tápai Antal : Életutam

A tudás még nem bölcsesség

A Hévízi-tó kálváriája egy orvos szemével I.

Bogár László - Lefelé a létezés lejtőin

Mária román királynő párizsi követsége

Monostori László: II. Rákóczi Ferenc emlékkönyv