www.ujszeged.hu
2026. Nap hava (Június) 15.-e - Jolán, Vid, Viola neve napja.      Nevenapra / Születésnapra magyar köszöntés


Mátyás Szabolcs - Illik tudnom, mert magyar vagyok (PFD - 1.2 MB)

Hírlevél

e-mailcím:


Hírlevéltár
(korábbi hírlevelek)


A Magyar Királyság domborzati terképe
(A terkép rákattintva nagyítható)

Akiben csordogál egy csöppnyi magyar vér, illő, hogy megismerje Thuróczy János: A Magyarok Krónikája művét.
A képre kattintva meghallgathatja.
Hallgassa hát mindenki saját értelme, hite és azonosságtudata szerint!

Újszeged logo

Hírlevéltár

2024-05-23 - A balvezetés uralma alatt tízezer fővel fogyott Szeged városa

A balvezetés uralma alatt Szeged városa tízezer fővel fogyott...

A balvezetés uralma alatt Szeged városa tízezer fővel fogyott …

Miközben dörgedelmes öndicséret bűzében dagonyázik a Szegedet 22 éve sarcoló balvezetés, addig a tények arról tanúskodnak,
hogy a nagy balvezér uralma alatt Szeged városa bő tízezer fővel fogyott !!!

Szeged… A Város a Törökdúlás óta nem látott népességi hanyatlásnak indult a tényekről és különösen a saját durva hibáiról tudomást venni nem hajlandó balvezetés elnyomatása alatt…

A világháború, a 2. Ukrán Front, a szovjet terror meg a kommunizmus, de még az azelől való tömeges elmenekülés sem okozott ilyen méretű hanyatlást Szeged népességében… Ilyen mértékű város-kártétellel már igazán el lehet büszkélkedni minden antimagyar fórumon ! A toronyaljasok ezt is megoldották ! Bizony ! Városvezetőink nagyhatású Városvesztők ! Az áldozat pedig Szeged ! No meg a lepusztított Város maradék elöregedő lakossága…

A népérzéketlen gazdasági elemzők szempontjait is figyelembe véve pedig : A népesség fogyasztása minden gazdasági modell szerint gazdasági hanyatláshoz is vezet. Arről nem is beszélve, ha az értelmiség elvándorlásával és Szegedre nézve kihalásával kell számolnunk…
A Szegedről való észelszívás (angolkodón brain drain) pedig tagadhatatlan és folyamatos !!!

Szeged Városa többet érdemel !!!

A balvezetés uralma alatt tízezer fővel fogyott Szeged városa < Nyisson ide !





Csonkországunkban a "szabad"-nak gúnyolt sajtót a pártsajtótermékek uralják, melyek a Haza becsülete elé kiszolgált, vagy megbízó pártjaik érdekeit helyezik. E fősodratú sajtó persze pártérdeke(k) szerint szól, vagy hallgat. Amennyiben Ön ezeket részesíti előnyben, úgy örömmel vesszük leiratkozását a hírleveleinkről. LEIRATKOZÁS ITT!

 

Monostori László: II. Rákóczi Ferenc emlékkönyv

Tóth Béla: In prigione

Magyarország felszámolása

Varga Papi László: Zsidó magyarok Szegeden

Tóth Béla: Teremtő Joó Istvánék emlékező könyve

Ehető virágok

Takács Tibor: Szülővárosom, szép Szeged

Ozsváth Gábor Dániel - Ozsváthné Csegezi Mónika: Szeged város főmérnökeinek és Mérnöki Hivatalának krónikája

Péter László: Bécsi hármaskönyv

Bogár László : Bokros újratöltve

Juhász Antal: A szegedi táj vonzásában

Manipulált mértéktelenség

Harmatszedés égi mezőkön

Wolf Schenke - A sárgák háborúja

Péter László: József Attila Szegeden

Csapody Miklós: „Nehéz útra keltem”...

Churchill, Hitler és a szükségtelen háború

Oláh Miklós: Fejezetek a szegedi várbörtön történetéből

Hiper- és hipoaktivitás, figyelemzavar

A Hévízi-tó kálváriája egy orvos szemével I.